Новости Спорт

Завершився ХХІ відкритий зимовий Чемпіонат міста з футболу серед аматорських команд

Написано admin

Став історією ХХІ відкритий зимовий Чемпіонат міста з футболу серед аматорських команд.
Упродовж двох місяців щосуботи та щонеділі тривали змагання. Небесна канцелярія посприяла футболістам: жодного разу в Чемпіонаті не сталося переносу матчів з причин несприятливої погоди та неготовності футбольного поля.
Вп’яте поспіль переможцем змагань стала команда «Світанок» із Сиваського Новотроїцького району, другою фінішувала «Перемога» (Олексіївка).
Міська команда «Генічеськ» стала бронзовим призером змагань. Це неабиякий прогрес у порівнянні з минулорічною першістю (в якій генічеська команда зовсім не брала участі) та повторення результату літнього чемпіонату.
Гравці колективу щиро дякують за підтримку міському голові Олександру Тулупову, підприємцям Олександру Герелі, Ігорю Алеко, сільгосппідприємству «Волна» та «Центральному ринку».
На церемонії закриття змагань міський голова Олександр Тулупов разом із головою районної федерації футболу Віталієм Солопом вручили нагороди переможцям та призерам чемпіонату.
Олександр Васильович привітав футболістів, побажав їм міцного здоров’я та наголосив, що міська рада приділяє велику увагу розвитку фізичної культури, спорту в Генічеську та робитиме це й надалі.

Об авторе

admin

Добавить комментарий