Новости Общество

Зараження коронавірусом швидкий тест не розпізнав

Написано admin

На Херсонщині виявили перший в області факт зараження СOVID-19, який, до того ж вчасно не змогли виявити навіть за допомогою експрес-тесту. 32-річна мешканка курортного Генічеська з чоловіком їздила відпочивати до Об’єднаних Арабських Еміратів, і там контактувала з такими самими туристами-італійцями. Після повернення додому в неї піднялася температура, дихати стало важко, й вона звернулася до лікарні.

Швидка діагностика показала відсутність інфекції, але городянку все ж шпиталізували до окремого боксу інфекційного відділення Генічеської ЦРЛ. І тут прийшли результати аналізу з Києва: коронавірус усе-таки є!

Нині на зараження перевіряють і чоловіка пацієнтки, і ще тринадцять осіб, котрі з ними контактували. На виїздах з Генічеська встановили блокпости, дезінфікують зупинки громадського транспорту. Як повідомив власкору «Голосу України» голова Генічеської райради Андрій Євстратов, з районного бюджету й скарбничок місцевих громад зібрали 1,7 мільйона гривень. Ці гроші підуть на доплати лікарям, закупівлю захисного одягу й пального для медичного транспорту. А от у додаткових апаратах штучної вентиляції легень потреби поки що немає: райлікарня їх має десять, з яких два — резервні. Щоправда, подібна техніка не нова.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Об авторе

admin

Добавить комментарий