Новости Общество

В Генічеській лікарні не розголошують зарплат своїх працівників

Написано admin

«Суми ці не захмарні».

Скільки отримують керівники і лікарі Генічеської центральної районної лікарні – велика таємниця. До таких висновків дійшли депутати міської і районної рад, які спробували поцікавитись рівнем зарплат місцевих медиків.

Як повідомили на останній сесій Генічеської райради, вже тричі до ЦРЛ направляли запити на отримання цієї публічної інформації. І тричі керівництво лікарні відповідало відмовою, посилаючись на законодавство про захист персональних даних. У той же час, за словами народних обранців, по Генічеську ходять чутки про нібито великі зарплати керівників ЦРЛ і низькі оклади та надбавки у самих лікарів і інших співробітників комунального підприємства.

– Я володію інформацією щодо зарплат у лікарні. Проте поки не готовий її озвучити, – прокоментував голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко. – Так, я чую різні думки щодо цього від людей. Адже я теж ходжу на ринок і там мені озвучують суми зарплат, які отримують лікарі. Як голова РДА я мусив відреагувати і перевірити інформацію. Неофіційно озвучені цифри, дійсно, підтвердились. Але суми ці не захмарні. Водночас я вважаю неприпустимим відмову у наданні публічної інформації. На мою думку, тут усе повинно бути прозоро. До того ж, не обов’язково надавати всю персональну інформацію співробітників лікарні. Тож, чому там порушують закон – розберемось.

Олег БАТУРІН.

Джерело

Об авторе

admin

Добавить комментарий