Новости Общество

Учениця Генічеської школи №1 здобула перемогу у фіналі міжнародного конкурсу талантів

Написано admin

На початку літніх канікул, шкільна родина Генічеської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області вітала талановиту учениця 3-Б класу Хоменко Марію та її вчительку музичного мистецтва Сліпченко Олену Вікторівну з перемогою у півфіналі Міжнародного Фестивалю-конкурсу «Чорноморське сузір’я Талантів-2020», у якому Марія отримала Диплом І ступеня в номінації «Естрадний вокал» та отримала запрошення на Фінал Міжнародного Фестивалю-конкурсу Талантів під назвою «Співучий край-2020». З великої кількості дуже достойних суперників, наша Марія виборола ІІ місце у фінальному випробуванні та отримала Диплом за високу виконавчу майстерність та творчий внесок у розвиток мистецтва.

Головна мета Фестивалю-конкурсу Талантів – це виявлення і підтримка талановитих дітей та молоді. Встановлення творчих контактів між учасниками, обміну досвідом, створення умов для розвитку дитячої та юнацької творчості солістів. Сприяння культурному і естетичному вихованню дітей і підлітків, пропаганда активних форм дозвілля, створення атмосфери дружби і взаєморозуміння між учасниками і гостями конкурсу. Популяризації різних видів мистецтва світової, європейської та національної культури.

Організаторами конкурсу є Об’єднання фестивальних і продюсерських центрів «Укр-Фест», Творче об’єднання «Співучий край», Фестивальний центр «Borzenko records», кіностудія «Borzenko Film», пансіонат «Вікторія». За підтримки: Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Департаменту реалізації гуманітарної політики ХОДА, Управління освіти і науки ХОДА, Управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонської кондитерської фабрики, філії ПАТ «НСТУ Херсонська регіональна дирекція «Скіфія», радіо «Таврія», пансіонату «Славутич», пансіонату «Лас-Вегас», у рамках проєкту «Херсонщина фестивальна і туристична запрошує».

До складу журі входили: Народні та Заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв, викладачі вузів музичних дисциплін, представники Продюсерських та Фестивальних центрів, концертних агенцій, працівники культури та шоу-бізнесу.

Журі обирало переможців та призерів фестивалю за такими критеріями:

Виконавська майстерність;

Художній рівень репертуару;

Сценічна культура;

Якість аранжування обробки, інструментовки;

Новизна подачі матеріалу.

Але ж на цьому шлях талановитих перемог не закінчився. Новою сходинкою став дистанційний Міжнародний Фестиваль-конкурс «TALANT UKR FEST-2020», який відбувся до Дня Незалежності України 22 серпня у місті КИЇВ.

Хочемо подякувати батькам Марії та її учителю Сліпченко Олені Вікторівні за витримку, віру, підтримку та розуміння, а Марії бажаємо нових перемог!

Адміністрація Генічеської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області.

Джерело. Новий візит

Об авторе

admin

Добавить комментарий