У Щасливцевому вперше побачили губернатора Гусєва та нардепа Іванова. До «слуг» були питання

На зустріч з головою Херсонської облдержадміністрації Юрієм Гусєвим люди почали збиратися у парку села Щасливцеве ще задовго до початку, навіть не зважаючі на рясний короткочасний дощ. А близько 14-ої години мешканці сіл Щасливцеве, Стрілкове, Приозерне та Генгірка вщент заполонили територію парку.

За даними організаторів, зареєстрованих громадян було майже 1,5 тисячі чоловік.

До зустрічі з губернатором та прийому такої кількості людей у Щасливцевській сільраді добре підготувалися. Всім бажаючим безкоштовно роздавали чай, кофе та печиво. А ті хто змерзли, могли зігрітися біля спеціально розпалених багать.

Чекаючи високих гостей, присутніх розважали невеличким концертом та закликами про щасливе майбутнє у складі окремої об’єднаної громади Арабатської Стрілки.

На передніх рядах відкритого концертного майданчика розмістились люди с плакатами : «Один район – одна громада . Шлях у забуття”, «Вимагаємо своє ОТГ”, «Арабатка за ОТГ”, «Почуйте народ” та інші.

Проте не всі були в курсі теми. Деякі громадяни старшого віку цікавилися плакатами і розпитували, що таке ОТГ. Дізнавшись, що так буде краще, з рішучим настроєм займали місця на передніх рядах.

Представників обласної влади довелось чекати майже 30 хвилин. Люди вже почали обурюватися. Проте зустріли «слуг народу” оплесками.

Разом з Юрієм Гусєвим нарешті до району публічно завітав народний депутат України по 185 округу Володимир Іванов. Переважна більшість людей, включаючи журналістів (!), вживу бачила свого обранця вперше.

Зачувши прізвище голови Щасливцевської сільради Віктора Плохушко присутні вибухнули шаленими оплесками з вигуками «молодець” та «кращий голова”.

Зразу впало в очі, що така підтримка місцевого голови гостям виявилася не до вподоби. «Якщо тут зібрався фан-клуб Плохушко, то ми зайві«, – відреагував губернатор.

«Я знаю ваші настрої і для чого ми тут зібралися, але в Міністерстві регіонального розвитку підтримують позицію – Генічеський район – єдина громада«, – сказав Гусєв.

Оскільки люди чекали іншого, ці слова зразу викликали шквал негативних емоцій і вигуків. Модератору зібрання довелося заспокоювати присутніх і призивати до порядку.

Юрій Гусєв зазначив, що згідно законодавству період добровільного об’єднання закінчився і тепер все залежить від рішення Кабінету Міністрів України. Він пообіцяв донести позицію місцевих мешканців про окрему ОТГ на Арабатці, але відмовився від обіцянки, що в Києві приймуть бажане для них рішення.

Нічого обнадійливого не сказав і нардеп Володимир Іванов.

А ось у виступах людей можна було почути багато цікавого про Генічеськ (район), який начебто не дає розвиватися Арабатській Стрільці, забирає гроші, хоче прибрати до рук Арабатку, та інше.

Присутні висловлювалися, що не вірять у ефективність єдиної громади Генічеського району, та просили їх «відпустити”.

Також громада закликала «слуг народу” почути народ, виконувати обіцянки, та виправдати кредит довіри, який вони отримали на виборах.

На зустрічі було багато емоцій, виступів, закликів, прохань, але без конкретного результату. Проте це не завадило завершити захід у дружній атмосфері. Поважні гості отримали подарунки та зробили фото з народом.

А ось розходилися мешканці Арабатки у дещо пригніченому стані. Вже не було такої рішучості та надії на окрему ОТГ, як перед початком зустрічі.

«Навіщо нас збирали? Там вже давно все вирішено«, – можно було почути від людей.

Джерело: Новий Візит

Добавить комментарий