Новости Общество Политика

У Щасливцево виступили проти законопроєкту Зеленського щодо децентралізації

Написано admin

27 грудня 2019 року Президент  України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради України оновлений текст проекту Закону ” Про внесення змін до Конституції України” № 2598.

Асоціація міст України категорично не підтримала цей законопроєкт, оскільки оновлений текст було підготовлено без залучення органів місцевого самоврядування, а пропоновані зміни до Конституції не відповідають Європейській хартії місцевого самоврядування.

В Асоціації заявили, що законопроект є наступом на місцеве самоврядування та закликали міські та сільські ради приєднатися до заяви та оцінку ініціативам президента щодо децентралізації.

Як стале відомо, Щасливцевська сільська рада підтримує позицію Всеукраїнської Асоціації ОМС “Асоціація міст України”  щодо відхилення законопроекту № 2598 прийняття якого загрожує “консервацією” на довгий період шкідливих для місцевої демократії положень. Адже процедура внесення змін до Конституції України не передбачає правок після першого голосування та перегляду прийнятих змін протягом п’яти років, зміни до Конституції України, щодо децентралізації – демонтаж автономії місцевого самоврядування.

Про це повідомляється на офіційному сайті сільради.

Об авторе

admin

Добавить комментарий