У селищі Риковому Генічеського району хочуть пити очищену воду

Цього року держава виділила 14 мільйонів на реконструкцію водопроводу в селищі Риковому Генічеського району. За словами селищного голови Олександра Галицького, цієї суми вистачить на відновлення лише частини водогону. Для 23 кілометрів (саме такою є загальна довжина водопроводу) 14 мільйонів явно замало.

«Але реалізація цього проекту, на жаль, не вирішить проблему якості води, — зазначає Олександр Анатолійович. — Вона на території ради технічна».

У планах голови — встановити бювети, де воду будуть очищати за допомогою зворотного осмосу. Говорить, що вже їздив за досвідом до Великої Олександрівки. Там воду очищають на базі комунального підприємства. При цьому мають такі самі, як у риківців, умови: вода у водогоні — технічна, а свердловини знаходяться далеко від населеного пункту. Очищену воду великоолександрівці, каже голова, продають у магазинах вдвічі дешевше від роздрібної ціни.

Наразі мешканці Рикового, Догмарівки, Гайового і Москаленко — населених пунктів селищної ради — змушені купувати очищену воду у магазинах (на фото). Вона там привозна і коштує 1 грн 50 коп. за літр.

Андрій БЕЙНИК.

Джерело

Добавить комментарий