Новости Спорт

У місті розіграли Кубок Генічеська з міні-футболу серед дитячих команд

Написано admin

Протягом трьох днів на стадіоні «Будівельник» вирували пристрасті. Це в гості до місцевих юнацьких команд «Мрія» та «Тавр» завітали на відкритий розіграш Кубка Генічеська з міні-футболу гості з Каховки, Мелітополя та Запоріжжя.

На жаль, через карантинні обмеження, змагання довелося проводити без глядачів, та це не вплинуло на рівень їх організації та емоційний фон ігор.

В результаті запеклої боротьби в молодшій віковій групі (юнаки 2012/2013 рр.н.) перше місце вибороли юні футболісти запорізького «Динамо». Другим фінішував генічеський «Тавр» (тренер – інструктор КП «Стадіон «Будівельник» Денис Стеценко), третім – каховський «Авангард».

У старшій віковій групі (юнаки 2009/2011 рр.н.) переконливу перемогу здобула генічеська команда «Мрія» (тренер – інструктор КП «Стадіон «Будівельник» Сергій Стоволосов). «Срібні» медалі отримали футболісти мелітопольського «Рінгрупу», «бронзові» – каховського «Авангарду».

Серед кращих гравців, визначених оргкомітетом змагань – генічеські футболісти Олексій Кущ, Павло Стеценко та Артем Пасічник.

Виконком міської ради вдячний за допомогу в обслуговуванні змагань Миколі Гладишеву, Віктору Єрьоменку, Володимиру Семилєтову, магазину «Сита хата»

Генічеська міська рада

Об авторе

admin

Добавить комментарий