У Херсонській області медичні маски продають по акції за 115 гривень

У Генічеському районі Херсонської області в одному з магазинів з’явилися в продажу захисні медичні маски за ціною 115 гривень за упаковку. В упаковці знаходиться 5 тришарових масок…
Відповідне фото з’явилося в соцмережах. З них випливає, що товар продається зі знижокою по акції. Вартість однієї маски виходить 23 гривні. Як повідомили коментатори з місцевих жителів, в аптеках ціна однієї маски доходить до 30 гривень.
В інтернеті упаковку з 20 масок можна знайти за ціною 350 гривень (17,5 грн. за штуку), а при оптовій закупівлі можна знайти по 10 гривень.
До виникнення паніки з епідемією коронавируса тришарові маски коштували в залежності від упаковки і виробника в межах 1-2 гривень за штуку.
При цьому ефективність звичайних медичних масок для захисту від коронавируса вкрай обмежена. Вони в якійсь мірі не дозволяють вірусу потрапити назовні від хворої людини при кашлі або чханні, затримуючи мокроту. Міняти їх треба кожні 2-6 годин. Здорової людини від проникнення коронавируса в організм вони абсолютно не захищають, так як мікропросвіти в матеріалі в сотні разів перевищують розмір вірусу.
Джерело: Херсонці

Добавить комментарий