Новости Общество

У Генічеську про реформування освіти та коронавірус говорили з педагогами

Написано admin
У Генічеську відбулась  нарада з керівниками закладів  дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти району з актуальних питань розвитку освіти, функціонування закладів освіти, організації освітнього процесу.
У нараді взяли участь голова районної ради Андрій Євстратов, заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, керівники Відділу освіти, культури, молоді та спорту Генічеської РДА, комунальних закладів по обслуговуванню закладів освіти Генічеської районної ради, представники Генічеського відділення Держпродспоживслужби, Генічеського районного відділу ГУ  ДСНС.
На  нараді  розглянуто  низку  актуальних питань, зокрема  йшлося  про стан освітньої галузі району та основні завдання її розвитку в умовах реформування.
Не менш важливою темою для керівників закладів освіти були питання здійснення організаційних і практичних заходів для зниження ризику інфікування  коронавірусом, створення умов для навчання у закладах освіти дітей з особливими освітніми потребами, забезпечення безкоштовним харчуванням категорійних дітей, якісного і безпечного харчування  дітей, забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти.
Учасники наради не залишили без уваги і питання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, проведення моніторингу якості освіти, виконання заходів по забезпеченню фінансової дисципліни та дотриманню бюджетного законодавства у процесі функціонування закладів освіти.
Генічеська районна рада

Об авторе

admin

Добавить комментарий