У Чонгарі почав працювати ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг у Чонгарі Херсонської області почав працювати 11-го лютого. Дві людини оформили за цей час закордонні паспорти.

Наталія Петриця прийшла за закордонним паспортом. Зранку вона тут перша:

«Я працюю на залізниці, ми тут працюємо, допомагали будувати це приміщення. В мене не було закордонного паспорта, і тут така нагода, без черги. Я задоволена, дуже зручно. Тому що в Новоолексіївці два місяці чекати треба».

Голова Чонгарської сільської ради Галина Коваль говорить, на появу центру надання адміністративних послуг чекали:

«Дуже стає легше, тому що в Генічеську треба було замовляти чергу, довго чекати, о 12-й ночі вставати , щоб потрапити до електронної черги. А зараз чотири км від Чонгару, навіть наші громадяни Чонгарської сільради, можуть зробити все швидко».

Голова Чонгарської сільради Галина Коваль теж 12-го лютого прийшла оформити закордонний паспорт:

«Я скористаюся послугою, раніше не отримував закордонний паспорт, сьогодні хочу здати документи, щоб отримати паспорта».

Найбільш затребувані послуги для кримчан, говорить Галина Коваль, це оформлення закордонного паспорта, айдікартки та зняття з місця реєстрації.

Нагадаємо, 11-го лютого, розпочався робочий візит на Херсонщину представників Комітету Верховної ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій. Народні депутати відвідали центр надання адмінпослуг у Чаплинці. Як розказав голова Чаплинської селищної ради Олексій Фаустов, наразі тут надають більше 170-ти послуг — це оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, реєстрація нерухомості, бізнесу, місця проживання тощо.

Після цього члени Комітету оглянули сервісну та режимну зони на КПВВ «Каланчак». Тут у центрі надання адміністративних послуг запровадили онлайн-сурдоперекладача. З його допомогою люди, які не чують можуть отримати консультацію, подати звернення, документи на замовлення адміністративної послуги. Виїзне засідання в першу чергу пов’язане з питаннями деокупації та реінтеграції Криму, — розповів голова Комітету Дмитро Лубінець.

Джерело

Добавить комментарий