Новости Общество

Стало відомо про стан інфікованої коронавірусом жінки з Генічеська

Написано admin

Інфікована особа, про яку повідомлялося раніше, ізольована у окремій боксовій палаті. Стан її здоров’я задовільний. Коло осіб, які були у прямому і постійному контакті встановлено і попередньо обстежено. Люди знаходяться на самоізоляції. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив голова Генічеської районної ради.

“Станом на ранок 26 березня 2020 року в Генічеському районі лабораторно підтверджено 1 випадок захворювання на COVID-19, про який ми повідомляли вчора. Інфікована особа ізольована у окремій боксовій палаті. Стан її здоров’я задовільний. Коло осіб, які були у прямому і постійному контакті встановлено і попередньо обстежено. Люди знаходяться на самоізоляції. Прояви захворювання у них відсутні.

Деззасобами оброблено під’їзди в будинку, де проживає інфікована особа.
В центрі первинної медико-санітарної допомоги на обліку та лікуванні з діагнозами ГРВІ та бронхіт перебувають:
– Діти до 18 років – 8 осіб;
– До 50 років – 16 осіб.

Незважаючи на перший випадок коронавірусної інфекції, кількість хворих на гострі респіраторні захворювання в районі зменшується, епідеміологічний поріг є набагато нижчим ніж в середньому по країні.

В інфекційному відділенні Генічеської ЦРЛ на лікуванні знаходяться 16 хворих з діагнозами ГРВІ, ГРЗ та з загостренням хронічного бронхіту.

На територій ЦРЛ введено жорсткий карантинний режим, в’їзд транспорту на територію обмежено.

На вїздах-виїздах з міста встановлюються блок-пости з дезбар’єрами для обробки автотранспорту. Пропускний режим буде посилено. Представники з блок-посту можуть перевіряти температуру тіла осіб, які його перетинають. Бережіть себе! Зберігайте спокій! Виконуйте профілактичні заходи!” – повідомив пан Євстратов.

Об авторе

admin

Добавить комментарий