Новости Туризм

Проєкт USAID буде розвивати туризм у Генічеську

Написано admin

21 травня Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) підписав меморандум про співпрацю з Генічеською міською владою.

       Співпраця відбуватиметься у галузі розвитку туризму міста Генічеськ Херсонської області.

       “Східна Україна має чудовий рекреаційний і туристичний потенціал, а також багато атракцій як національного, так і міжнародного значення. Саме завдяки Проєкту USAID регіон Приазов’я зможе отримати новий поштовх у розвитку інфраструктури і туризму. Серед першочергових завдань – створення єдиного бренду і конкурентоспроможного туристичного продукту, покращення інфраструктури і якості надання послуг, а також організація потужної промоційної кампанії туристичних можливостей регіону. Вбачаю у підписанні Меморандуму між Проєктом USAID і містом Генічеськ новий крок для реалізації наших амбітних планів, – сказав директор Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” Майкл Піллсбері.

       Місто на узбережжі Азовського моря є морським та кліматичним курортом. Море, цілющі грязі та повітря – цінний ресурс для розвитку туристичної галузі.

       “Ми маємо навчитися використовувати ресурс Азовського моря, щоб туристи хотіли приїхати до нас. Для цього потрібна комфортна інфраструктура, треба створювати умови. Під усім містом на глибині шість метрів є катакомби – стародавні укриття на випадок стихійних лих, військових дій. Це підземна система тунелів, вони потребують реконструкції і можуть стати цікавим туристичним об’єктом. Зараз ми реалізуємо кілька інфраструктурних проєктів – з будівництва очисних споруд, укріплення берегової лінії. Також плануємо реконструювати колишній кінотеатр, створити на його даху оглядовий майданчик і літнє кафе. Це робота не одного дня, але виконавши її, наша громада отримає привабливу територію для відпочинку, куди захочуть приїхати не лише українські туристи, а й гості з-за кордону”, – сказав міський голова Генічеська Олександр Тулупов.

       До роботи у розвитку туризму міська влада Генічеська залучатиме зацікавлених у цьому людей – представників бізнесу та місцевого самоврядування, громадських організацій, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.

       Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Об авторе

admin

Добавить комментарий