Новости

Очільника ХОДА Юрія Гусєва звинувачують у корупційних схемах у сфері пасажироперевезень області

Написано admin

Очільника Херсонської ОДА Юрія Гусєва знову звинувачують у впровадженні корупційних схем у сфері пасажироперевезень області. Про що повідомляється в анонімному телеграм-каналі Чорний Лицар.
«Мракобісся в стінах Херсонської ОДА:05.11.2018 року Херсонська ОДА провела конкурси на визначення перевізників на самі жирні маршрути області: на морські курорти від залізничного вокзалу і кордон з Кримом. Були незадоволені, але результати ніхто не оскаржив.

2 роки люди працювали, питань не було. Але прийшов Гусєв, зі своєю Дрім Тім, і в перевезеннях почалися дива.

Управління Транспорту ліквідував і поклали обов’язки організатора перевезень на … Департамент будівництва (про управління щастя і орг таланти Гусєва не зараз). Все для того, щоб він і його Заступник — Сергій (Ринатович) Козир (виходець зі структур ДТЕК) з десантом шахтарів, провели негласний «розпил жирних» маршрутів заново.

Їх новий головний по транспорту — Гінзбург (міньйон Козиря), прямо сказав: зайшла скарга від громадської організації, конкурс будемо скасовувати, договору розривати! Неквола спроба обілетити перевізників перед відходом, тим більше, що Зам його Козир-100% залишиться, значить простежить щоб тему дотиснули. При цьому ці унікальний не розуміють, що перевізники на межі. Бізнес став. Зріє бунт, який буде не гірше фермерського …
по можливості, донесіть інфу до Дубинського (політичного куратора області) »- повідомляється в телеграм-каналі (ред. — орфографія і пунктуація).

Об авторе

admin

Добавить комментарий