Очільник ХОДА Юрій Гусєв став найгіршим губернатором в Україні

Голова ХОДА Юрій Гусєв очолив антирейтинг безініціативних губернаторів України, повідомляють ЗМІ.

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) у партнерстві з інтернет-виданням «Апостроф» зробили дослідження ініціативності керівників і вміння організувати роботу в підпорядкованому йому відомстві. Оцінка діяльності глав проводилися за трьома критеріями:

перша — «Індекс ініціативності»,
друга — «Індекс взаємодії з облрадами»,
третя — «Індекс медіа-сприйняття ініціатив ОДА».
І всі три пункти проведеного дослідження Юрій Гусєв «провалив».

Висновком експертів стало, що Юрій Гусєв в порівнянні з іншими главами є самим безініціативним губернатором не вміють залучати інвестиції та сприяти з різними вертикалями влади.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що голови РДА скаржилися на те, що у них немає зворотного зв’язку з Херсонської ОДА.
Юрій Гусєв не зумів організувати злагоджену роботу між облстной адміністрацією і районами, тим самим пустивши роботу в період проведення в країні реформ, «на самоплив».

Також Юрій Гусєв неодноразово був помічений в незнанні законодавчої бази країни, тим самим перевищуючи свої повноваження.
Само собою, все це не могло залишитися непоміченим в Офісі Президента, після чого стало питання про зняття Гусєва з займаної посади. Тому ОП почали проводити ревізію своєї кадрової регіональної політики, набуваючи додаткової актуальності в контексті майбутніх місцевих виборів.

Добавить комментарий