Обласна влада Херсонщини не схвалила створення ОТГ на Арабатській Стрілці

У Херсонській обласній державній адміністрації не підтримали ініціативу створення об’єднаної територіальної громади на Арабатській Стрілці в Генічеському районі.

Про це повідомив Щасливцевський сільський голова Віктор Плохушко — один з ініціаторів обєднання громад сіл Щасливцеве, Генічеська Гірка та Приозерне з громадою села Стрілкове в Стрілківську сільську об’єднану територіальну громаду.

Обласна адміністрація, за його словами, надала висновок, що рішення про об’єднання громад Стрілківської та Щасливцевської сільських рад не відповідає затвердженому обласною радою перспективному плану.

Однак відступати від своїх прагнень на Арабатській Стрілці поки що не збираються. Віктор Плохушко запевнив, що продовжить обговорювати це питання у Києві і намагатиметься через Кабмін внести зміни до перспективного плану.

За матеріалами  IPC-Генічеськ

P.S. Як повідомлялося, 15 листопада депутати Херсонської обласної ради VII скликання ухвалили оновлений перспективний план формування територій громад, згідно якого у межах Генічеського району планують створити одну об’єднану територіальну громаду.

Добавить комментарий