Новости Общество

Не коронавірус? Причина смерті 45-річного генічанина поки не відома

Написано admin

Переполох начебто через першу смерть від коронавірусу на Херсонщині. А все через інформацію, яку поширив директор Департаменту здоров’я ХОДА Віктор Короленко. Посеред ночі на своїй персональній сторінці у Фейсбук чиновник коротко написав, що на Херсонщині є смерть від коронавірусу, а в коментарях, під запитаннями наляканих користувачів, уточнив, що йдеться про жителя Генічеська, 1975 року народження. Цікаво, що вже зранку пост пана Короленка зник. У прес-службі Херсонської державної адміністрації теж ніяк не коментували ситуацію. І лише о 10.30 Віктор Короленко, на тій же своїй сторінці, опублікував повідомлення з позначкою «офіційна інформація». Він підтвердив, що летальний випадок був, помер пацієнт Генічеської районної лікарні і йому дійсно 45 років. Чоловік був у тяжкому стані. Але… Тепер головний лікар області стверджує, що причина смерті не відома, оскільки лабораторного висновку щодо діагнозу померлого немає, на результати тільки чекають.

«Пацієнт був у надважкому стані. На жаль, врятувати його не вдалось. Швидкий тест на коронавірус дав позитивний результат. Також відібрано матеріали для лабораторного дослідження на наявність коронавірусу. Чекаємо на підтвердження чи спростування діагнозу. Наразі виявляємо всіх контактних осіб, щоб у разі підтвердження діагнозу, всі служби мали змогу оперативно відреагувати», – написав Віктор Короленко.

Не коронавірус? Причина смерті 45-річного генічанина поки не відома

Експрес-тестам, привезеним з Китаю, довіряти не можна. Про це українські лікарі заявили одразу ж після впровадження такого методу діагностики. Тести дають похибку, і немалу. У випадку з тією ж 32-річною жителькою Генічеська експрес-діагностування показало неправдивий результат, адже лабораторно в жінки виявили коронавірус. Чому при такій ситуації зі швидкими тестами головний лікар робить гучні заяви, опираючись на сумнівне тестування, загадка. Появу свого повідомлення вночі, які виявилося неправдивим, Віктор Короленко не коментує. А от детально смерть у районній лікарні прокоментував голова Генічеської РДА Андрій Євстратов. До медиків чоловік, про якого йдеться, звернувся ще місяць тому, із симптомами, зовсім не схожими на коронавірус і навіть пневмонію. Високої температури не було.  Від госпіталізації генічанин двічі відмовлявся, а в лікарню потрапив, вже коли стан здоров’я різко погіршився.

Не коронавірус? Причина смерті 45-річного генічанина поки не відома

Тож панікувати немає жодної причини. Доцільніше зберігати спокій і дотримуватися режиму карантину. Бережіть себе і своїх близьких.

Марина САВЧЕНКО.

Новий день

Об авторе

admin

Добавить комментарий