Фінансова складова в житті міста є надзвичайно важливою, бо грошей завжди недостатньо. На минулій сесії Генічеської міської ради було затверджено виділення коштів на закупівлю для районної лікарні туберкуліну. Ці гроші могли бути направлені на інші не менш важливі сфери життя міста, проте біли виділені саме на охорону здоров’я.
Як відомо, туберкулін використовується для проб Манту з метою визначення хворих на туберкульоз. Не секретом є те, що в Україні зараз захворюваність на туберкульоз зростає і давно перевищила допустиму межу. А це і є епідемія. Генічеський район та місто Генічеськ в літній період приймає сотні тисяч відпочиваючих, серед яких є і хворі на туберкульоз. Це значно підвищує ризики. А якщо сюди добавити погіршення соціальних умов життя основної маси населення, то ситуація вимальовується критична. Це розумію я та депутати міської ради.
Здорові люди – то здорове місто. Тому депутатами міської ради й було прийнято рішення щодо першочергового виділення 125 тис гривень на закупівлю туберкуліну для районної лікарні.

Об авторе

admin

Добавить комментарий