Новости Туризм

Курорти Херсонщини безпечні

Написано admin

Відпочинок на природі у розпал «коронавірусного» карантину в Україні начебто не на часі. Однак фахівці санепідслужби однаково розпочали моніторинг прибережної зони на Херсонщині. Якість води вони перевірили біля дев’яти морських та десяти річкових загальнодоступних пляжів на Каховському водосховищі, у пониззі Дніпра, на курортах Азовського й Чорного морів, відібравши, загалом, 87проб. Висновки оптимістичні: за рівнем як бактеріологічного, так і хімічного забруднення стан води відповідає нормі, і вона для купання безпечна, підсумував завідуючий відділом епіднагляду держустанови «Лабораторний центр Херсонщини» Анатолій Слабчак. «З 1 червня  проби на бактеріологічне забруднення відбиратимуть раз на тиждень, на хімічне – раз на два тижні», – повідомив Анатолій Кирилович.

Поки що достеменно невідомо, коли на вітчизняних курортах  має відкритися сезон. Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко вважає, що відпочинок біля води, в цілому, безпечний, оскільки морські солі вкупі з сонячним опроміненням знищують вірус – аби лише на пляжах не було тісного контакту між людьми. Для недопущення такого контакту власники оздоровниць та бізнесмени, котрі відповідають за благоустрій прибережних територій по всьому світу, винаходять свої способи. Хтось просто розсуває шезлонги на більшу відстань, хтось встановлює між ними загородження з прозорого пластику.

Втішає тільки одне: купатися й засмагати у медичних масках на обличчі та одноразових халатах відпочивальників таки ніхто не примушуватиме. Питання лише в тому, аби дістатися до курортів: адже міжміський і залізний транспорт у нас досі не ходить.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Джерело 

Об авторе

admin

Добавить комментарий