Инсайдер Новости

Коронавірусна ізоляція: як змінюється життя Генічеська після виявлення Covid-19

Написано admin

На Херсонщині перший виявлений виявився мешканцем м. Генічеськ. Що це означає для населеного пункту. Виявляється, це не просто небезпечне сусідство, це й значно жорсткіший карантин, що межує мало не з повною ізоляцією. Керівництво області визначило Генічеськ осередком спалаху інфекційної хвороби, а саме місто зараз перебуває на посиленому карантинному режимі.

Як же зміниться життя в населеному пункті у разі виявлення хворого на коронавірус.

  • У населеному пункті встановлюється особливий режим пропуску громадян на в’їздах і виїздах.
  • Усі дороги будуть перекриті та встановлено контрольно-пропускні пункти з цілодобовим чергуванням працівників поліції, рятувальників, медичних працівників.
  • Потрапити можна буде лише за паспортом і за нагальної потреби. Так само важко й виїхати із зони посиленого карантинного режиму. Крім того, всі автомобілі, які виїжджають, обробляють на блокпостах розчином для дезінфекції. Усім водіям і пасажирам, які перетинатимуть КПП в обох напрямках, обов’язково вимірюватимуть температуру.
  • В’їхати не зможуть мешканці інших населених пунктів, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.
  • Реалізація продуктів харчування проводитиметься лише у фасованому та ізольованому вигляді.
  • Хворі з лабораторно підтвердженим захворюванням на COVID-19 та контактні особи з підтвердженими випадками захворювання, не зможуть виїхати. Особи, які контактували з хворими, мають залишатися на самоізоляції.

 

Об авторе

admin

Добавить комментарий