Новости Политика

Компанія з Одещини добудує дорогу у Стрілковому

Написано admin

Переможцем тендеру стало ТОВ «Граніт-001».

Майже 5,7 млн. грн. може зекономити державний бюджет на другій черзі реконструкції вулиця Центральна в Стрілковому Генічеського району. Саме на таку суму нижче за очікувану вартість погодилось провести ці роботи ТОВ «Граніт-001». Остаточна пропозиція в 29,8 млн. грн. і зробила компанію переможницею тендеру. Цю інформацію 7 квітня оприлюднили на порталі публічних закупівель «Прозорро».

Замовником робіт за рахунок субвенції з державного бюджету виступила державна установа «Місцеві дороги Херсонщини». Реконструкцію мають завершити не пізніше 31 грудня 2021 року.

Загалом учасниками торгів стали дві компанії з Одеської області. Фірма-переможниця зареєстрована рік тому в селищі Чорноморське Лиманського району. Її власником є компанія «Нарек Яхтінг Лімітед» з Сейшельських островів.

Цікаво, що останнім часом вона бере активну участь у дорожніх тендерах на Херсонщині. 7 квітня під час тендеру на капремонт проїзної частини вулиці Горького у Новій Каховці «Граніт-001» запропонувала найнижчу ціну в 5,2 млн. грн., випередивши лише на 2 гривні комунальне «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління».

Також 7 квітня вона запропонувала найнижчу ціну в тендері на капремонт покриття проїзної частини вулиці Паркова у Григорівці Чаплинського району – 3,35 млн. грн.

Загалом за рік своєї роботи ТОВ «Граніт-001» стало переможцем у дорожніх тендерах на загальну суму в 146 млн. грн. переважно в Івано-Франківській, Херсонській і Кіровоградській областях.

Нагадаємо, що першу чергу будівництва дороги в Стрілковому виконувала компанія «Полтавабудцентр». Перші 5,3 км нової дороги обійшлись платникам податків у 42 млн. грн.

Олег БАТУРІН.

Джерело

Об авторе

admin

Добавить комментарий