18 жовтня, під час сесії Херсонської обласної ради депутат облради Юрій Рожков виступив із заявою, наголосивши, що впевнений у своїх рішеннях, впевнений у тому, що кожен день роботи депутата – це робота на користь громади, повідомляють Херсонці.

– Три дні тому ми спільно з депутатами та представниками облдержадміністрації відвідали комунальне підприємство «Арабатська стрілка». Побачене шокувало не тільки мене.

З колишньої території 19 гектарів і 150 будинків за документацією залишилось 5 Га та усього 40 будинків… Три двоповерхових зруби, які давали прибуток 2,5 тисячі на добу, вандально демонтовані та вивезені за територію бази. Від них залишились тільки фундаменти. А три альтанки просто зникли.

Територія виглядає розграбованою та непридатною для відпочинку. Всюди вириті котловани, йде будівництво приватних будинків. Але – це комунальне підприємство, на якому повинні відпочивати наші захисники, ветерани, сім’ї, яким потрібна допомога, люди нашої громади! А зараз просто рветься на шматки приватними особами.

Нагадаю, Херсонською обласною радою була створена наглядова рада, завдання якої – інспекція саме бази відпочинку «Арабатська стрілка». Який результат ми наразі маємо?

Інформую вас, шановні, під час нашого візиту депутатами була викликана поліція, складені протоколи про розкрадання комунального майна!

Об авторе

admin

Добавить комментарий