Как на «Арабатской стрелке» 19 гектар коммунальной земли поделили

18 жовтня, під час сесії Херсонської обласної ради депутат облради Юрій Рожков виступив із заявою, наголосивши, що впевнений у своїх рішеннях, впевнений у тому, що кожен день роботи депутата – це робота на користь громади, повідомляють Херсонці.

– Три дні тому ми спільно з депутатами та представниками облдержадміністрації відвідали комунальне підприємство «Арабатська стрілка». Побачене шокувало не тільки мене.

З колишньої території 19 гектарів і 150 будинків за документацією залишилось 5 Га та усього 40 будинків… Три двоповерхових зруби, які давали прибуток 2,5 тисячі на добу, вандально демонтовані та вивезені за територію бази. Від них залишились тільки фундаменти. А три альтанки просто зникли.

Територія виглядає розграбованою та непридатною для відпочинку. Всюди вириті котловани, йде будівництво приватних будинків. Але – це комунальне підприємство, на якому повинні відпочивати наші захисники, ветерани, сім’ї, яким потрібна допомога, люди нашої громади! А зараз просто рветься на шматки приватними особами.

Нагадаю, Херсонською обласною радою була створена наглядова рада, завдання якої – інспекція саме бази відпочинку «Арабатська стрілка». Який результат ми наразі маємо?

Інформую вас, шановні, під час нашого візиту депутатами була викликана поліція, складені протоколи про розкрадання комунального майна!

Добавить комментарий