Инсайдер Новости

Генический филиал швейной фабрики ВИД оказался в эпицентре губернаторского скандала

Написано admin

Очільника ХОДА Юрія Гусєва підозрюють у розкраданні бюджету області.
Як повідомляється у всеукраїнському телеграм-каналі «Чорний Лицар» , Юрій Гусєв змусив керівництво швейної фабрики «Вид», в терміновому добровільно-примусовому порядку, абсолютно безкоштовно пошити 50 тисяч масок. При цьому, в анонімному повідомленні написано, що виділені гроші на засоби захисту під час пандемії, розкрадаються оточенням губернатора, а його сестра піариться на депутатському окрузі видаючи бюджетні гроші за своє меценатство (ред. — імовірно мова йде про депутата міської ради Оксані Матусевич, яка веде активну діяльність на своєму окрузі і є родичкою Юрія Гусєва).

«У Херсоні знаходиться велика швейна фабрика» Вид «. На ній крім швейних цехів багато малих підприємств орендують приміщення. З моменту указу президента на період карантину оренду перестали брати. Сам персонал саме швейної фабрики не працює. Але, тиждень тому до керівництва фабрики заявився губернатор Гусєв і сказав в терміновому добровільно-примусовому порядку пошити 50 тисяч масок. Безкоштовно. (При тому, що є резервний фонд грошей, який вже розкрадає оточення губернатора, є кримінальні справи, а його сестра піариться на депутатському окрузі видаючи бюджетні гроші за своє меценатство).
Тепер керівники змушують платити оренду малому бізнесу (порушуючи указ президента, за наказом підлеглого президента). Тепер ми змушені забирати у своїх сімей гроші, на оренду тому що нашому губернатору захотілося безкоштовне пограти в героя, а гроші на маски віддати сестрі і друзям по розкраданню бюджету. Така ось ваша підтримка і опора на місцях пане президенте, потім не потрібно дивуватися на місцевих виборах, коли ми своїх співробітників і їх сім’ї будемо агітувати за інші партії » — повідомляється в телеграм-каналі Чорний Лицар.

Об авторе

admin

Добавить комментарий