Новости Туризм

Генічеськ сподівається на відпочивальників

Написано admin

З відновленням внутрішньообласних автобусних маршрутів на Азовське море до Генічеська мають поїхати відпочиваючі. Принаймні на це дуже сподіваються генічани. Ті ж, хто має автомобілі, курортний сезон вже відкрили. Ще на травневі свята. У цьому запевняє міський голова Генічеська Олександр Тулупов (на фото). Олександр Васильович, котрий щосуботи-щонеділі виїздить на риболовлю, бачив на заправках немало машин з дніпровськими і запорізькими номерами.

Олександр Тулупов

Про готовність міста до курортного сезону голова нещодавно розповідав наживо глядачам «UA:Першого». Щоправда, каже, журналісти колючі питання ставили. Спитали, зокрема, чи відкриють у Генічеську пляжі, якщо центральна влада не дозволить. Мер відповів, що без рішення регіональної комісії ТЕБ і НС цього не зробить.

Вхід на центральний міський пляж

Тим часом, не чекаючи дозволів, перші відпочивальники встановлюють свої парасольки на центральному міському пляжі. Поряд з ними комунальники монтують нові тіньові навіси, душові, урни, комплекс для воркаута (вуличної гімнастики).

Частина пляжу також вимощена бруківкою

Камку (водорості, які нанесло штормом) з пляжу прибрали, однак не вивезли — не дозволяє екологічна інспекція. Тому склали на краю.

«За атракціонами видно не буде, запевняє Олександр Тулупов. — А ті відпочивальники, які все ж її знайдуть, можливо, улюбленим місцем для відпочинку зроблять. Лежатимуть на м’якому, вдихаючи пари йоду».

Інша ж територія пляжу так і залишиться твердою. Цього року, як і у минулі, завезти необхідні 4 тисячі кубічних метрів піску вряд чи вийде. Все через відсутність поряд кар’єру, де пісок видобували б на законних підставах.

На Алеї казок з’явились нові скульптури

Майже готовий до приїзду відпочивальників і міський парк імені Т. Г. Шевченка. Центральну алею там вимостили бруківкою, однак залишився невеликий відрізок.

«Сподіваюся, що майбутній голова Генічеської ОТГ доробить справу», — говорить Олександр Тулупов, не виключаючи того факту, що це може бути і він сам.

У парку продовжується будівництво скейтодрому

Поряд з відрізком, на місці, де донедавна лежали купи сміття, продовжується будівництво скейтодрому. Неподалік планують побудувати літній кінотеатр з кафе, проект якого розробили і готують до експертизи. За словами директора парку Василя Шестака, процедура ця нескладна, були б гроші. Поки ж вільних коштів у бюджеті немає.

Андрій БЕЙНИК.

Фото автора.

Джерело

Об авторе

admin

Добавить комментарий