Новости Общество Политика

Держава не змогла забезпечити Генічеську лікарню засобами захисту

Написано admin

Медичні заклади розраховують на допомогу місцевих громад і меценатів.

Лише половину від місячної потреби одноразових масок отримала в розпал пандемії Каховська центральна районна лікарня. Причому, вони надійшли двома партіями.

– Перший раз ми отримали 5000 масок, а другий – лише 8. Таку кількість надали лікарням мало не всіх районів області.  Трохи більше отримали деякі обласні лікарні та Новокаховська ЦМЛ. У другої партії 160 масок отримали в Генічеську і 2940 – обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги. Ще ми отримали на рівні з іншими закладами 200 експрес-тестів на коронавірус і 4 захисні костюми, – розповіла директорка Каховської ЦРЛ Олена Мазур.

Інформацію підтвердив директор Бериславської ЦРЛ Север’ян Кардава. За його словами, якби не допомога місцевих громад та меценатів, лікарню не вдалось би в повній мірі забезпечити засобами захисту.

– У нас працює більше 300 осіб. А одноразові маски треба замінювати хоча б кожні три години. От і порахуйте, чи вистачило б того, що ми отримали від держави. 5000 і додаткові 8 штук – це дуже мало, – сказав Север’ян Кардава.

А ось у Голій Пристані, де днями підтвердилась наявність коронавірусу в одній з пацієнток, засобів захисту достатньо. Про це заявив директор місцевої ЦРЛ Владислав Житнюк.

– Наша лікарня в достатній кількості забезпечена засобами індивідуального захисту для персоналу. Костюми, респіратори, бахіли є у нас в наявності, нам регулярно привозять й гуманітарну допомогу, – повідомив він на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами Владислава Житнюка, медперсонал лікарні працює у звичайному режимі.

– Дві медсестри і дві санітарки з інфекційного відділення звільнилися, але для повноцінного забезпечення роботи лікарні персоналу достатньо. Щодо пацієнтки, у якої підтвердили захворювання: зараз вона знаходиться під наглядом лікарів. Особи, які з нею контактували, встановлюються та відправляються на самоізоляцію, – додав він.

Олег БАТУРІН.

Джерело

Об авторе

admin

Добавить комментарий