Главное Новости Политика

Депутати райради зберуться на позачергову сесію, щоб протидіяти короновірусу

Написано admin
Про це у своєму зверненні до жителів району повідомив голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов:
— Шановні мешканці Генічеського району! Сьогодні Генічеська районна рада робить все можливе і неможливе для того, щоб підготувати заклади охорони здоров’я для можливого спалаху коронавірусної інфекції на нашій території.
Нажаль, поки що, ми не бачимо реальних кроків допомоги від центральних органів влади! На цей час не вирішено проблему дефіциту медпрепаратів в аптеках, створено умови, за яких в рази збільшено вартість елементарних засобів захисту для людей, коли навіть за наявності коштів неможливо закупити захисні костюми, маски, респіратори та діагностичні прилади для лікарні!
Однак, ми не будемо чекати і панікувати!  Згуртувавшись навколо цієї проблеми, намагаємося власними силами і ресурсами допомогти медикам і максимально підготувати наші медичні заклади до прийому хворих, якщо все-таки спалах виникне.
Вдячний сільським головам, які перші  відповідально і з розумінням віднеслись до проблематики, яку ми обговорили на засіданні координаційної ради, і вже проводять сесії щодо передачі коштів нашій лікарні для закупівлі необхідних медикаментів та засобів боротьби з вірусом!
Дякую керівникам і представникам соціально відповідального бізнесу, які вже сьогодні допомагають у придбанні самого необхідного для медустанов!
У вівторок, 24 березня, скликаю позачергову сесію районної ради для розгляду питань виділення додаткових коштів медичним закладам району на боротьбу з коронавірусом!
Нажаль, сьогодні, коли країна переживає непрості часи і замість реальної роботи та допомоги, деякі публічні особи займаються політичними спекуляціями та брудним піаром, видаючи свої фантазії і бурхливо — хворобливу уяву за дійсність, передчасно розпочавши нікому не потрібну передвиборчу кампанію!
На моє переконання, про вибори сьогодні може думати лише безвідповідальна, некомпетентна, егоїстична, бездушна, безрозсудна і недалека людина! Бог вам суддя, нехай та брехня залишиться на вашій совісті!
Сьогодні і попереду багато складної роботи, ми до кінця ще не знаємо з якими проблемами доведеться зіткнутися найближчим часом! Тому депутатський корпус районної ради, досвідчена команда сільських і селищних голів, депутати місцевих рад, небайдужі підприємці району намагаються тримати ситуацію під контролем! Станемо пліч-о-пліч! Разом ми сила і зробимо все від нас залежне! Всім міцного здоров’я!, — звернувся Андрій Євстратов до населення району.

Об авторе

admin

Добавить комментарий