Боротьба за Генічеську ОТГ в розпалі

Генічеський район у нас маленький, ділити в ньому по суті нічого, частина ресурсів за доброю українською традицією звично контролюється силовиками, а це значить, що і боротьбою за вплив район не живе. Все це якраз вирішується на місцевих виборах і на наступні 5 років доля майбутньої Генічеської єдиної громади і його жителів зумовлена. Тому, очевидно, в цей раз ставки також будуть занадто високі, адже на кону все або нічого для ОТГ, і конкретних осіб, що зокрема претендують на посади.

Виходячи з того, що в Генічеському районі бажаючих взяти участь у розподілі коштів з ухилом в свою сторону набагато більше, ніж вакантних місць в наявності, без політичної шоу-програми виборчий процес проходить рідко. 

І якщо участь у виборчому процесі технічного кандидата Івана Осташевського виглядає авантюрою голови райради Андрія Євстратова, то амбіції колишнього міського голови Олександра Пінаєва та діючого голови райдержадміністрації Андрія Онищенко спробувати себе в новому амплуа співпадають. Про те не відомо, хто з них погодиться поступитися власним «я» та стати технічним кандидатом, так як обидва є представниками діючої влади в районі та місті. 

Олександра Пінаєва все частіше можна побачити в компанії народного депутата від «Слуги народу» Володимира Іванова, а Андрій Онищенко давно не приховує своїх дружніх стосунків з представниками ТОВ «Агро степ». Так само під вливом  фермерського господарства ПП «Співдружність-південь» перебуває і ще одна посадова особа —  голова райради Андрій Євстратов.    

Таким чином, на сьогоднішній день основна боротьба розгортається між 3-4 кандидатами, один з яких поки залишається інкогніто. Про те, над вибором думати поки рано, адже до осені буде озвучена ще не одне прізвище, а також факти, які суттєво вплинуть на сьогоднішню розстановку політичних сил в районі. Адже ближче до виборів ми побачимо нові обличчя, які за доброю традицією будуть яскраво ілюструвати злиття вчорашніх ідеологічних супротивників в ім’я спільної мети — провести в новостворену раду об’єднанної тергромади якомога більше людей на догоду своїм потребам політичним і, звичайно ж, матеріальним.

 

1 Comment

  1. […] политики. Похоже не пренебрегают этой возможностью и приспешники главы Генической райгосадминистрации Анд…, организовавшие акцию возмущения и недовольства […]

Добавить комментарий